پرندگان خشمگین (Angry Birds)‏ یک بازی ویدیویی فکری، ساخته‌ی راویو موبایل می‌باشد که در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت چیلینگو برای PS Vita و ویندوز منتشر شد. در این بازی، بازیکنان چندین پرنده را به وسیله یک تیر کمان به سمت سازه‌هایی پرتاب می‌کنند، با هدف اینکه خوک‌هایی که درون آنها پناه گرفته‌اند را نابود سازند. این بازی در سال ۲۰۰۹ برای اپل آی‌اواس (IOS) منتشر شد. ۱۲ میلیون نسخه از این بازی از اپ استور (App store) خریداری شده است.

Angry Birds دوبله فارسی و ترکی

بعد از موفقیت کم نظیر این بازی ورژن‌های دیگری از آن نیز تولید و عرضه شدند که با اتّکا به محیط جذاب و ریتم کمدیشان با موفقیت بیشتری روبه رو شدند به‌طوری که تخمین زده می‌شود مجموعاً بیش از یک میلیارد دفعه توسط کاربران دانلود شده‌ است. این بازی تقریبا هر سه ماه یکبار(هر فصل) با یک به‌روزرسانی جدید همراه است. علاوه بر این ورژن‌های اختصاصی از این بازی به مناسبت‌های مختلف تولید و عرضه می‌شود. در حال حاظر راویو از تولید این بازی پس از موفقیت بالای آن دست برداشته و به ساخت عنواین دیگری می‌پردازد.

 

داستان بازی

پرندگان خشمگین در حال نگهداری از تخم‌هایشان‌اند که خوک‌های بدجنس دست به دزدی از آن‌ها می‌زنند و موفق هم می‌شوند، اما پرندگان خشمگین کوتاه نمی‌آیند و با استفاده از آموزش‌های جذاب و پرمحتوایی که دارند و همچنین با کمک شما نمی‌گذراند خوک‌ها به تخم‌هایشان آسیبی برسانند.

 

 

حواشی فارسی‌سازی

دوبله و فارسی‌سازی این بازی زیبا به زبان‌های فارسی و ترکی آذری به‌صورت دلنشین و با ترانه‌های زیبا و مطالب آموزشی تهیه شده است. رسانه افزار مهر سعی کرده است در هر قسمت از این مجموعه‌ به دو زبان، آموزشی را تدارک ببیند. در مجموع ۸ پارت از این سری دوبله شده است که ۳ پارت آن فارسی و ۳ پارت آن ترکی می‌باشد که ۲تای آن آموزش زبان انگلیسی و فرانسوی است. دوبله‌ی این اثر با صدای خانم بهنوش بختیاری همراه ‌می‌باشد.

 

 

قابل ذکر است این بازی توسط آریا اندیشان طوبی توزیع می‎شود.

 

 برای دانلود تریلر وارد صفحه گروه دوبلاژ این بازی شوید!