Call of Duty: Infinite Warfare همچنان از زمان عرضه خود چندین ماه فاصله دارد اما روز جاری در Comic-Con، اینفینیتی‌وارد به عنوان سازنده بازی، اطلاعات جدیدی را از بازی به اشتراک گذاشت. این استودیو اعلام کرد نقشه محبوب Terminal که اولین‌بار در Modern Warfare 2 حضور داشت، قرار است برای بخش چندنفره COD: Infinite Warfare بازسازی شود و به عنوان بخشی از مزایای پیش‌خرید بازی خواهد بود.

سازندگان اعلام کردند Terminal پوشش تازه‌ای از رنگ‌ها را به خود می‌گیرد تا آن‌ را با دنیای علمی – تخیلی Call of Duty: Infinite Warfare سازگارتر سازند. یک تصویر هم از این نقشه در حساب توئیتر اینفینیتی‌وارد منتشر شد که به شما نشان می‌دهد می‌توانید چه انتظاری از ظاهر جدید آن داشته باشید:

Call of Duty®: Infinite Warfare (Current MP)_20160713042543

ساختار نقشه ظاهرا مانند نسخه اصلی آن بوده اما زیبایی‌گرایی نقشه نسبت به شرایط قبلی به‌طور متفاوتی پیاده‌سازی شده و به‌نظر می‌رسد Terminal به یک پایگاه فضایی تبدیل شده است. عناصر نقشه کاملا تغییر کرده تا با تم فضایی Infinite Warfare سازگار باشد. به عنوان مثال، هواپیمای مسافربری نقشه اصلی، دیگر در نسخه بازسازی شده آن وجود ندارد و یک شاتل فضایی جایگزین آن شده است.

 

Terminal برای Modern Warfare 3 هم در دسترس قرار گرفت اما تغییری در شکل و ظاهر آن ایجاد نشده بود.

شما در صورت پیش‌خرید Call of Duty: Infinite Warfare پیش از عرضه رسمی آن در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) می‌توانید به این نقشه دسترسی داشته باشید.

علاوه بر این، اگر شما نسخه ۸۰ دلاری Legacy را خریداری کنید، به Modern Warfare Remastered هم دسترسی خواهید داشت؛ یک بازسازی مستقل از Call of Duty 4 که شامل ۱۰ نقشه بخش‌ چندنفره از نسخه اصلی می‌شود. شما همچنین می‌توانید نسخه Legacy Pro را هم خریداری کنید که شامل  Infinite Warfare ،Modern Warfare Remastered و سیزن‌پس آن می‌شود.

گیم‌پلی نسخه بازسازی شده Modern Warfare را در این بخش و Infinite Warfare را هم می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.