Assassin’s Creed IV: Black Flag ادامه‌ای موفق بر سری ماجرایی و اوپن ورد (Open-World) یوبی‌سافت خواهد شد و تمرکز آن بر Edward Kenway، پدربزرگ کانر و سوء استفاده‌های او به عنوان یک دزد دریایی در دریاهای آزاد خواهد بود.

یوبی‌سافت درمورد گیرایی داستان Assassin’s Creed 4 می‌گوید

البته زمانی که برای اولین بار معرفی شد، تعدادی قید و شرط درمورد داستان و مضمون دزدان دریایی وجود داشت. طبق گفته‌های مدیر ارشد Ubisoft Singapore (یوبی‌سافت سنگاپور)، Hugues Ricour، «وقتی به فرانچایز اساسین می‌نگرید، متوجه توطئه‌هایی بین قاتلین (Assassins) و Templarها (اعضای فرقه‌هایی از صلیبیون نظامی قرون وسطی) می‌شوید. این همیشه به قدرت سیاسی مبارزه در یک منطقه خاصی از جهان مرتبط است.» ادامه خبر در ادامه مطلب…

وی می‌افزاید:

«این دقیقا همان چیزی است که در اوایل قرن هجدهم اتفاق افتاده است. تمام طلاها و ثروت‌ها از دنیای جدید آمده‌اند؛ از کارائیبی‌ها، از آمریکایی‌ها. امپراطورها همه در حال جنگیدن‌اند…، و این خود دلیلی است که کاملا حس دزدان دریایی را در فرقه قاتلین لحاظ می‌کند.»

بنا بر این موضوع، Assassin’s Creed IV را می‌توان یک بازی خوب رقم زد!

یوبی‌سافت درمورد گیرایی داستان Assassin’s Creed 4 می‌گوید

این بازی در ۲۹ اکتبر برای Wii U ،PS3 ،Xbox 360 و PC منتشر می‌شود؛ همچنین نسخه Xbox One و PS4 آن برای سه ماهه چهارم امسال برنامه‌ریزی شده است.