در مرداب  آدم‌ها زامبی نشده‌اند بلکه این حیوانات و حشرات هستند که به شما حمله‌ور می‌شوند. شما هم باید از مرداب و کلبه‌ی چوبی دوست‌داشتنی خود دفاع کنید. با زومجی در معرفی بازی Swamp Attack  همراه باشید.

بازی اکشن Swamp Attack توسط کمپانی Outfit7 برای پلفتفرم‌های ios و اندروید به بازار عرضه شده است. در ورژن‌های اولیه تنها امکان بازی کردن به صورت تک‌نفره وجود‌داشت که توسعه‌دهندگان این بازی در Outfit7 تصمیم گرفته‌اند امکان بازی چند‌نفره و آنلاین را هم برای کاربران خود فراهم کنند. بازی به صورت رایگان با امکان پرداخت‌های درون برنامه‌ای دردسترس کاربران است. این بازی تمام پیشرفت‌های شما را در گوگل‌پلی یا اکانت اَپل شما نگهداری می‌کند. پس نگران از دست رفتن پیشرفت خود در بازی نباشید.

هرکز پشت‌سر هم و بی‌دلیل شلیک نکنید ، زمان پر کردن تفنگ را هم درنظر بگیرید

تصور کنید شما یک آدم تنها هستید که در مرداب ساکت و آرام خود در حال گذران زندگی و گوش دادن به موسیقی کانتری (Country) هستید و از شلیک کردن به زباله‌هایی که خودتان به مرداب انداخته‌اید لذت می‌برید. ناگهان صداهای عجیبی از آن‌سوی مرداب شنیده می‌شود، صداهایی شبیه به خرناس کشیدن، صداهایی بسیار ترسناک. بله! درست حدس زده‌اید؛ زامبی‌ها حمله کرده‌اند اما این بار این حیوانات و حشرات و موجودات جنگل هستند که خونخوار شده‌اند و با تمام امکاناتی در اختیار داشته‌اند به سمت کلبه‌ی چوبی و ظبط صوت شما حمله‌ور می‌شوند. خب قاعدتا این وظیفه‌ی شماست که از کلبه و مرداب محافظت کنید.

 

 

منوی اصلی بازی swamp attack

فضای بازی با اینکه پر از کشت و کشتار است، ولی بسیار آرامش‌بخش و خنده‌دار طراحی شده است. موسیقی آرام و مهیج کانتری در مرداب درحال پخش شدن است و شما هم در حال دفاع کردن از کلبه‌ی خود هستید. المان‌های گرافیکی بازی به صورت کارتنی و بامزه طراحی شده اند. کاراکتر شما یک فرد چاق با دندان‌های زشت و به‌هم‌ریخته است که حالتی بسیار عصبانی بر‌چهره دارد. نکته‌ جالب توجه درمورد این کاراکتر این است که حتی از روی صندلی خود در سخت‌ترین شرایط بازی نیز بلند نمی‌شود و بسیار خونسرد به کشتن زامبی‌ها ادامه می‌دهد!

موجودات فضایی حیوانات را به این شکل درآورده‌اند

در فروشگاه بازی می‌توانید اسلحه، مواد منفجره، استحکامات دفاعی و انواع معجون‌ها را خریداری کنید یا اینکه وسایل و لوازم خود را پیشرفت دهید. در صفحه‌ی فروشگاه حشرات و سوسک‌هایی در حال راه رفتن هستند که اگر آن‌ها را لمس کنید، فرار می‌کنند. البته امکان نشان ندادن این سوسک‌ها نیز با دکمه‌ای در سمت چپ تصویر برای شما فراهم شده‌است.

فروشگاه بازی swamp attack

 

امکاناتی در بازی برای شما فراهم شده  است که با آن‌ها می‌توانید سرعت حیوانات را کم کنید و حتی صدمه‌ی زیادی به تعداد زیادی از آنها در یک آن بزنید. این امکانات شامل باتری ماشین، یخچال، بنزین و غیره می‌شود. برای استفاده از این امکانات کافیست آن‌ها را از بالای صفحه انتخاب کنید و به مرداب پرتاب کنید مثلا باتری‌های ماشین چون آب رسانا است آسیب جدی‌ای به تعداد زیادی از این حیوانات وارد می‌کند.

بازی در حالت تک‌نفره(Single player) ابتدا به شما آموزش‌های لازم برای هدف‌گیری و شلیک کردن به اجسام را می‌دهد و شما را با امکاناتی مانند کوکتل مولوتوف و دینامیت و غیره آشنا می‌کند. در این مد شما باید مرحله به مرحله پیش بروید و پرده از راز مخوف زامبی شدن حیوانات بردارید و البته دنیا یا حداقل مرداب خود را نجات دهید. بازی به طور مداوم  بروزرسانی می‌شود و مراحل جدیدی به آن اضافه می‌شود. در حال حاضر هشت اپیزود از داستان بازی موجود است که ممکن است در‌آینده ادامه‌ی داستان به آن اضافه شود. هر اپیزود حداقل دارای هجده مرحله هست و در انتهای هر اپیزود باید با غول آن قسمت بجنگید. با کشتن هریک از این حیوانات شما سکه دریافت می‌کنید و می‌توانید با این سکه‌ها سلاح‌های خود را پیشرفت دهید و استحکامات دفاعی بخرید. اگر گیمر خوبی باشید و تمام مراحل را با امتیاز کامل طی کنید نیازی به خریدهای درون برنامه‌ای نخواهید داشت و به راحتی می‌توانید بازی را به پایان برسانید.

غول مرحله آخر بازی swamp attack

اگر نتوانید به خوبی از خود و کلبه دفاع کنید حیوانات به شما خواهند رسید و شروع به خوردن شما می‌کنند، در این لحظه شما می‌میرید! و شارژ یک عدد باتری از باتری‌های شما کم می‌شود. این بازی تعداد دفعاتی که می‌توانید بازی کنید یا به اصطلاح «جون» های شما را با تعداد باتری‌های شما ارزیابی می‌کند. پس به خوبی مواظب خودتان باشید! بعد از مدتی که بازی می‌کنید به طور اتوماتیک از انرژی شما کاسته می‌شود و باید به مدت کوتاهی صبر کنید تا بازهم بتوانید مراحل را پشت سربگذارید.  البته می‌توانید با تماشا کردن یک تبلیغ ویدیویی یک عدد باتری دریافت کنید و به بازی ادامه دهید یا اینکه به قسمت مراحل سریع رفته و در آن‌جا بازی کنید که جزو مراحل اصلی محسوب نمی‌شود.

در حالت چندنفره (Multipalyer) دو انسان در دو سوی یک مرداب در مقابل هم قرار دارند. در این مرداب پرندگانی وجود دارند که با کشتن آنها و جمع‌کردن تخم‌های آن‌ها می‌توانید حیوانات زامبی‌شده را به سمت بازیکن دیگر پرتاب کنید. این روند تا زمانی ادامه پیدا می‌کند که یکی از بازیکنان توسط هیولا‌ها و حیوانات خورده شود. اگر برنده شوید پول و باتری اضافه دریافت می‌کنید و البته در رده‌بندی جهانی نیز رتبه دریافت می‌کنید.

دانلود از گوگل‌پلی | دانلود از آیتونز