با توجه به گفته های Andrew Wilson بعد از مشورت و بررسی های زیاد ما تصمیم گرفتیم امسال از تولید این بازی خودداری کنیم .
وقتی در ابتدا ما تصمیم به بازگرداندن NBA LIVE گرفتیم , می دانستیم که راه بزرگی را در پیش داریم .


ما بهترین تکنولوژی ها را اماده کرده بودیم که میتوانست در بازی های دیگر هم به ما کمک کند . تا جایی که ما انجمن هایی را در دسترس کاربران قرار دادیم تا به نیازهای بیشتر طرفداران توجه شود و یک تیم کامل هم تشکیل دادیم تا این هدف ها را به واقعیت تبدیل کند .
اما ساختن یک بازی عالی کار راحتی نیست و ما هنوز برای NBA LIVE 13 اماده نشده ایم . با نگاهی به این بازی معلوم خواهد شد که ما برای ماه اکتبر اماده نخواهیم بود و تصمیم گرفتیم تا به جای ارائه ناقص بازی , یک سال دیگه هم بنشینیم و روی بازی تمرکز بیشتری انجام دهیم تا که بتوانیم بازی بعدی را عالی تر بسازیم . این تصمیم ما را در این صنعت همیشه در حال تغییر موفق خواهد ساخت .

من واقعا ناامید شدم از اینکه ما هنوز نتوانستیم به انتظاراتمان دست یابیم , ما شاهد تغییرات بیشتری در قسمت انلاین و همچنین ویژوال های باکیفیت تر خواهیم بود که بخش اعظم کار ماست .
همچنین ما میدانیم که یک بازی موفق از یک گیم پلی موفق سرچشمه میگیرد و این در کار ما همچنان اولویت دارد و در اخر هم میگویم که کنسل کردن بازی امسال برای ما هم راحت نبود ولی به نفع طرفداران خواهد بود . امیدوارم شما هم با بازی کردن این در سال اینده راضی خواهید شد .