در میان اتاق تاریک، صدایی را از پشت در شنید. چیزی دیده نمی‌شد اما می‌شد از صدای قدم‌ها فهمید موجودی غول پیکر بیرون در ایستاده است. از گوشه در بیرون را نگاه کرد و وحشت خیلی زود وجودش را فرا گرفت. به یکی از کمدهای اتاق پناه برد اما صدای در کمد، هیولا را هوشیار کرده بود. او وارد اتاق شد و شروع به فریاد کرد: “می‌دانم که همین اطراف پنهان شده‌ای، خودت را نشان بده!” و شروع به شکستن کمد‌ها و وسایل موجود در اتاق کرد و …!!! کسانی که این قصه را در Amnesia: The Dark Descent تجربه کرده‌اند به خوبی می‌دانند چرا این بازی عنوان ترسناک‌ترین بازی طول تاریخ بازی‌های ویدئویی را از آن خود کرده است. در Amnesia پنهان شدن، فرار کردن، حبس نفس و تحمل سکته‌های ناقص، تنها کاری بود که قهرمان بازی می‌توانست انجام دهد. در واقع زمانی که او از ترس بی‌هوش می‌شد، بهترین اوقات را سپری می‌کرد و بازیکن نفس تازه‌ای می‌کشید! بازی پر از نکات نامشخص است. وقایع بازی برای یک تاجر ثروتمند رخ می‌دهد که به سفری طولانی به مکزیک رفته است. کابوس‌های وحشتناک او در مکزیک آغاز شده و اینک که به لندن بازگشته است، کابوس‌ها دست بردار او نیستند. این وضعیت تا جایی پیش می‌رود که موجودات ترسناک پیش رویش سبز می‌شوند و اینک دیگر او نمی‌داند خواب است یا بیدار.

Amnesia-a-machine-for-pig-pc-cover

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows Vista
Processor: High-range Intel Core i3 / AMD A6 CPU or equivalent.
Memory: ۲ GB RAM
Graphics: Mid-range NVIDIA GeForce 200 / AMD Radeon HD 5000. Integrated Intel HD Graphics should work but is not supported; problems are generally solved with a driver update.
Hard Drive: ۵ GB available space

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7
Processor: High-range Intel Core i5 / AMD FX CPU or equivalent.
Memory: ۴ GB RAM
Graphics: High-range NVIDIA GeForce 400 / AMD Radeon HD 6000. Integrated Intel HD Graphics should work but is not supported; problems are generally solved with a driver update.
Hard Drive: ۵ GB available space

 

تصاویری از محیط بازی:

Amnesia-a-machine-for-pig-screenshots-01-large

Amnesia-a-machine-for-pig-screenshots-04-large

Amnesia-a-machine-for-pig-screenshots-02-large

اطلاعات بازی :

سازنده بازی : Frictional Games

ژانر : ماجراجویی

پلتفرم : pc

زبان : انگلیسی

سایز : ۹۱۸ مگابایت نسخه kaos

سایز : ۲٫۵۹ گیگابایت نسخه skidrow

 

دانلود نسخه kaos بازی از سرور Putlocker

دانلود نسخه skidrow بازی از سرور Putlocker :

پارت اول   ،   پارت دوم   ،   پارت سوم