ستودیوی دامباتسر اعلام کرد که عملکرد بازی Homefront: The Revolution با انتشار بروز رسان ۲٫۰ در ماه اوت بهبود خواهد یافت.

براساس اطلاعات دیجیتال فاندری آخرین بروزرسان این بازی یعنی بروز رسان ۱٫۰۶ توانست که نرخ فریم آن را در حدود ۵ فریم بر ثانیه برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان افزایش دهد اما بازیکنان می‌توانند انتظار بهبودهای بزرگتری را در ماه آینده داشته باشند.

استودیوی سازنده بازی در بیانیه‌ای اعلام کرد:

از زمان عرضه بازی  Homefront: The Revolution ما بهینه سازها و بروز رسان‌هایی را برای آن عرضه کردیم که برروی مشکلات اصلی و بحرانی بازی و مشکلات ذخیره سازی بازی برروی کنسول‌ها تمرکز داشته‌اند، گرچه طبق بررسی‌های اخیر دیجیتال فاندری این بروز رسان‌ها و بهینه سازها منجر به بهبودهای عملکرد بازی نیز شده‌اند.

 

با تمام این تفاسیر ما کار خود را برروی بهبود عملکرد این بازی ادامه داده‌ایم و تمرکز اصلی خود در بروز رسان بعدی یعنی بروز رسان ۲٫۰ برروی این موضوع قرار داده‌ایم که طبق برنامه ریزی فعلی در ماه اوت منتشر خواهد شد. این بروز رسان بهبودهای قابل توجهی را برروی نرخ فریم این بازی خواهد داشت و همچنین برخی مشکلات و باگ‌های بازی را برطرف خواهد نمود و مشکلات مربوط به ذخیره سازی بازی را تا حد امکان کاهش خواهد داد.