اخبار بازی ها

بسته گسترش دهنده Naval Strike بازی Battlefield 4 برای کلیه پلتفرم‌ها رایگان شد (بروزرسانی)شرکت الکترونیک آرتز بسته گسترش دهنده Naval Strike بازی Battlefield 4 را برای اعضای گُلد ایکس‌باکس رایگان کرد.

پیش از این بسته گسترش دهنده شاهد رایگان شدن بسته‌های دیگر این بازی همچون بسته‌های گسترش دهنده Battlefield Hardline بودیم.

قیمت این بسته در حالت معمولی برابر ۱۴٫۹۹دلار می‌باشد اما اکنون برای اعضای گُلد ایکس‌باکس قیمت رایگان خواهد بود. برای دریافت این بسته برای کنسول ایکس‌باکس وان به حجم ۴٫۱۱ گیگا بایت برروی اینجا و برای دریافت این بسته برای کنسول ایکس‌باکس۳۶۰ به حجم ۱٫۲۴ گیگا بایت برروی اینجا کلیک کنید.
در حال حاضر تنها کنسول ایکس‌باکس شامل این تخفیف می‌شود و احتمال می‌رود که بازیکنان پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی نیز بزودی از آن برخوردار گردند.

 

 

بسته Naval Strike که ابتدا در ماه مارس سال ۲۰۱۴ منتشر شده بود چهار نقشه جدید به بخش چند نفره، پنج سلاح جدید، دو گجت و یک شناور دریایی جدید هاورکرافت که قابلیت استفاده برروی خشکی و دریا را دارد به این بازی اضافه خواهد نمود. این بسته همنین حالت Carrier Assault را به این بازی اضافه خواهد کرد.
این اولین باری نیست که الکترونیک آرتز بسته Naval Strike را بصورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد، این شرکت اینکار را در ماه اوت سال ۲۰۱۵ نیز انجام داده بود اما برای دریافت آن می‌بایست که دارای EA Access می‌بودید.
در ماه ژوئن شرکت الکترونیک آرتز دومین بسته گسترش دهنده بازی Battlefield 4 را نیز رایگان اعلام کرد. اگر رویکرد این شرکت در مورد این پیشنهاد جدید همچون پیشنهادهای سابق خود باشد، شما تنها یک هفته زمان دارید تا از این محتوای رایگان پیش از برگشت به قیمت اصلی خود استفاده کنید.
جدیدترین عنوان از سری بازی Battlefield با نام Battlefield 1 در ماه اُکتبر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.