در جدیدترین بروزرسان بازی GTA Online که با عنوان Cunning Stunts شناخته می‌شود و هم اکنون هم در دسترس است، یک سری متن جالب توجه وجود دارد که احتمالا به بروزرسان بعدی و محتویات موجود در آن اشاره می‌کند. با گیمفا در ادامه مطلب، برای جزئیات کامل‌تر همراه باشید.

فردی با نام کاربری TezFunz در انجمن GTA، متونی را از بروزرسان GTA Online استخراج کرده است که مانند تصویر زیر، عباراتی از جمله “bad deal ،initiation ،joust ،rescue contact و export” در آنها به چشم می‌خورد. این اسامی همگی با پیشوند “gb” شروع می‌شوند که طبق توضیحات TezFunz، از این کار برای ماموریت‌های VIP یا مدیرعاملی (CEO) استفاده می‌شده است. در اینگونه ماموریت‌ها، فردی به بازیکنان دیگر دستور می‌دهد تا کارها را انجام دهند. با این حساب، شاید شاهد راه اندازی گروهی از دسته جنایتکاران موتور سوار باشیم.

 

از طرفی یک عبارت دیگر تحت عنوان “personal mod garage” هم وجود دارد که از پیشوند “am_mp” استفاده می‌کند و معمولا مربوط به مالکیت اماکن می‌شود. این مورد هم ظاهرا با راه انداختن گاراژ‌هایی مخصوص شخصی سازی موتور سیکلت در ارتباط است.

ارائه یک بروزرسان با مضمون گروه‌های موتور سواران، از پرمتقاضی‌ترین مواردی است که بازیکنان خواستار آن هستند. باید ببینیم آیا چنین چیزی رسما از سوی راکستار هم تایید می‌شود یا خیر؟