Ubisoft سرانجام رسما تایید کرد که بازی Watch Dogs در تاریخ ۲۲ نوامبر ۲۰۱۳ در سرتاسر جهان عرضه خواهد شد ، البته بنا به اعلام این شرکت فرانسوی این بازی در آمریکای شمالی ۳ روز زودتر یعنی ۱۹ نوامبر خواهد آمد. همچنین بازیکنان می توانند که از بین ۴ نسخه ی متفاوت بازی که به صورت دیجیتالی و فیزیکی که در هنگام انتشار این عنوان عرضه خواهد شد یکی را انتخاب کنند.

بازی جدید Watch Dogs + تریلر جدید

این نسخه های مختلف بازی با نام های Dedsec Edition, Vigilante Edition, Uplay Exclusive Edition و the Special Edition. Phew می باشند که هر کدام از آن ها دارای ویژگی های خاص خود هستند.

 

Dedsec Edition که در خرده فروشی های بریتانیا موجود خواهد بود شامل این ویژگی ها می باشد :

-A 23cm Aiden Pearce Figurine
-Steelbook
-DedSec Collector box
-Watch_Dogs Artbook: artworks and illustrations that inspired the game
-Original soundtrack of the game
-Watch_Dogs map of Chicago
-Set of 4 collectible cards: discover Watch_Dogs iconic characters through augmented reality
-Set of 3 exclusive badges

به علاوه سه ماموریت تک نفره ی اضافی نیز از ویژگی های این نسخه می باشد که هر ماموریت دارای ویژگی ها و تعدادی از پاداش های خاص خود می باشد.

 

بازی جدید Watch Dogs + دانلود تریلر جدید

 

نسخه ی The Vigilante Edition بازی در فروشگاه های بریتانیا و همچنین شعبه ی Gamestop قابل تهیه خواهد بود و شامل این موارد است :

-Vigilante Collector box
-Aiden Pearce’s cap
-Aiden Pearce’s mask
-Original soundtrack of the game

نسخه ی The Uplay Exclusive Edition بازی نیز تنها از وب سایت Ubisoft’s Uplay قابل خریداری می باشد و دارای سه محتویات اضافه ، به علاوه ی کتاب فولادی منحصر به فردبازی می باشد و در نهایت نسخه ی Special Edition بازی نیز از فروشگاه های بازی بریتانیا قابل تهیه خواهد بود.

وقایع Watch Dogs در سال ۲۰۰۳ رخ می دهد ، جایی که در آن شما کنترل فردی با نام Aiden Pearce را به عهده می گیرید. وی هکری بسیار ماهر است که از عقل و مبارزه به درستی استفاده می کند. Aiden اغلب افرادی را از بین می برد که مستحق آن می باشند. به عنوان مثال در جریان نمایشگاه E3 ، آیدن فردی  با نام Joseph DeMarco را از بین می برد . زیرا این فرد به دروغ از اتهام قتل تبرئه شده بود.

Watch Dogs در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۱۳  برای Microsoft Windows ، PlayStation 3 ،  PlayStation 4 ، Wii U ، Xbox 360 و کنسول نسل بعدی مایکروسافت عرضه می شود.

دانلود تریلر بازی با حجم ۸٫۴۵ مگابایت | بازی جدید Watch Dogs download trailer