اولین نگاه به بازی The Order: 1886، در مراسم رونمایی از نسل بعد کنسول سونی در فبریه ی سال جاری بود.

 

بازی جدید نگهبانان تاج و تخت The Order 1886

مراسمی که در آن پرده از کنسول نسل بعد سونی یعنی Playstation 4‌ برداشته شد. شرکت سونی برای خط و نشان کشیدن برای رقیب غربی و سرسخت خود، تصمیم گرفت بازی‌های انحصاری دهان پر کنی را به نمایش بگذارد. عملی که هرچند از سوی رقیبشان هم پیگیری شد. یکی از بازی‌هایی که در این مراسم نامش برای اولین بار برده شد، The Order: 1886‌ بود که مورد توجه بسیاری از مخاطبین قرار گرفت.این بازی زیر نظر شرکت سازنده‌ی عنوان God Of War‌ بر روی PSP یعنی Ready at Dawn ساخته خواهد شد.

نام : The Order : 1886 | سازنده : Ready at Dawn (با همکاری سانتا مونیکا)

ناشر : Sony Computer Entertainment | پلتفرم ها : PS4

سبک : اکشن شوتر سوم شخص

 

موتور این عنوان، RAD 4.0‌ خواهد بود. Weerasuriya مدیر Ready at Dawn در بیشتر مراسم‌های عمومی سعی کرد تا از قدرت تکنولوژی این بازی سخن بگوید. به همین دلیل از موتور جدید نسل بعدی که از آن برای ساختن The Order: 1886‌ استفاده می‌کنند پرده برداشت و بیشتر نظرات خود را درباره‌ی کارایی این موتور ارائه کرد و بر این مورد پافشاری کرد که با استفاده از این موتور جدید می‌توانند بهترین‌ محیط ممکن در بازی‌های نسل بعد را ایجاد کرد. این قضیه در دمو‌هایی که در آن Galahad، شخصیت اصلی بازی The Order: 1886‌ در فضایی سوم شخص پیش‌روی می‌کند تایید شد.

تا کنون، صحنه‌های کاملی از بازی به چشم نخورده است. هرچند پشت پرده‌ی مراسم Gamescom نمای کوچکی از گیمپلی بازی هم به چشم آمد که بسیاری را هیجان زده، و در عین حال ناراحت کرد. هیجان زده به این دلیل که محیط بازی به شدت درگیر کننده بود و ما را یاد انحصاری‌های همین نسل سونی می‌انداخت و ناراحت از اینکه چرا سازنده‌های بازی تصاویر و صحنه‌های بیشتری را از این بازی ارائه نکردند تا بیشتر با این عنوان جالب و قابل توجه آشنا شویم!

بازی جدید نگهبانان تاج و تخت The Order 1886

وقتی برای اولین بار حرف از بازی The Order: 1886 شد، بیشتر مخاطبین حدس زدند که این بازی سوم شخص خواهد بود. چرا که شرکت Ready at Dawn در فراخوانی اقدام به استخدام متخصصین برنامه نویسی برای یک بازی سوم شخص را آغاز کرده بود. هرچند که به گفته‌ی مدیر شرکت Ready at Dawn آقای Weerasuriya این بازی از سال ۲۰۱۰ در دست ساخت بود، اما بعد از نشان دادن چند صحنه از شخصیت اصلی بازی یعنی Galahad این قضیه تایید شد که بازی انحصاری نسل بعد سونی، سوم شخص خواهد بود.

در تصاویری که از این بازی مشاهده شد، بیشتر به قدرتنمایی موتور این بازی پرداختند. نه تصاویری از خود بازی. Weerasuriya پشت دستگاه نشست و کنترل Galahad‌ را بر عهده گرفت. دوربین دقیقا پشت سر Galahad  را نشان می‌داد و Galahad در مرکز تصویر قرار داشت. لباسی که بر تن Galahad بود، با حرکات شخصیت بازی به اطراف به شدت طبیعی به نظر می‌رسید و تکان می‌خورد. وقتی Weerasuriya شروع به نشانه گرفتن کرد، دوربین بازی به بهترین حالت ممکن تصویر را از کنار شانه‌ی قهرمان بازی یعنی Galahad‌ نشان داد. Weerasuriya شروع به تیراندازی با اسلحه‌های مختلفی که Galahad‌ از آن بهره می‌برد کرد. تیراندازی با انواع اسلحه‌های خودکار و اسلحه‌های تک تیر دیگر.

بازی جدید نگهبانان تاج و تخت The Order 1886

Weerasuryia با هیجان خاصی به محیط تیراندازی می‌کرد. ما می‌توانستیم تخریب پذیری محیط را به خوبی درک کنیم. تخریب دیوار‌های سیمی و یا همان نرده‌ها، میزها و دیگر وسایلی که در محیط به چشممان می‌آمد. وقتی تیر به یک سطل چوبی که بر روی میز قرار داشت می‌خورد، سطل می‌کشست و از روی میز می‌افتد و در حین حرکت، دسته‌هایش مانع حرکت آزادانه‌اش می‌شدند. وقتی Galahad به فلزاتی که در محیط دیده می‌شدند تیراندازی می‌کرد، به جای آنکه سوراخی در فلز ایجاد شود، یک گودی قابل درک ایجاد می‌شد. تیراندازی به اجسام شیشه‌ای هم از طرفی دیگر تا حد امکان طبیعی کار شده بود. در یکی از صحنه‌ها، Galahad‌ یکی از نارنجک‌هایش را–که شبیه به نارنجک‌های سیب زمینی مانند دوران جنگ جهانی دوم بود- به داخل یک جعبه‌ی چوبی پرتاب می‌کند. بعد از انفجار، گلوله‌های انفجاری با بالاترین دقت کار شده بودند و یک انفجار کاملا طبیعی را به ارمغان آورد.

دانلود تریلر بازی با حجم  ۵ مگابایت!