امروز، کوئی تکمو اعلام کرد که انتشار Berserk Musou (که در غرب با نام ساده‌ی Berserk شناخته می‌شود) در ژاپن با کمی تاخیر مواجه خواهد بود و تاریخ انتشار جدید آن را اعلام کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

Berserk قرار بود که در ۲۱ سپتامبر (۳۱ شهریور) منتشر شود، اما تاریخ عرضه‌ی آن به ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) تغییر کرده است. با این حال، تاریخ انتشار این بازی در ژاپن، فقط به کمی بیشتر از ۱ ماه موکول شده و پلتفرم‌های آن در این کشور، پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن۳ و پلی‌استیشن ویتا خواهند بود.

مثل همیشه، دلیل این تاخیرات، بهبود و ارائه‌ی کیفیت بیشتر است و چیز عجیبی نیست، با در نظرگرفن اینکه معمولا شاهد تاخیر بازی‌های کوئی تکمو، هنگامی که زمان کمی به انتشارشان مانده، هستیم و تقریبا به یک سنت تبدیل شده است!

آن‌طور که گفته شده، درحال حاضر اطلاعاتی از تاخیر Berserk در غرب نیست و شاید مانند ژاپن، شاهد تاخیر در این منطقه هم باشیم. همچنین طبق برنامه‌ریزی‌های کوئی تکمو، قرار است که این بازی در پاییز امسال میزبان مردمان آمریکای شمالی و اروپا باشد و برای پلی‌استیشن۴، پلی‌استیشن ویتا و رایانه‌های شخصی منتشر شود، البته نسخه‌ی پلی‌استیشن۳ در این مناطق، عرضه نخواهد شد.