سومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای تهران در فضایی حدود ۲۴ هزار متر مربع در مصلای امام خمینی (ره) میزبان علاقه‌مندان به بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود.برای خواندن ادامه مقاله به ادامه مطلب مراجعه کنید.

به گزارش معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، نمایشگاه سوم بازی های رایانه ای در فضایی بالغ بر ۲۴ هزار متر مربع و در قالب بخش های مختلف برپا می شود.
فضای نمایشگاه امسال در مقایسه با سال گذشته بیش از ۳۰ درصد افزایش یافته است.
نخستین دوره بازی های رایانه ای تهران اردیبهشت ماه سال ۹۰ در برج میلاد تهران برگزار شد و با توجه به استقبال گسترده علاقه مندان به بازی های رایانه ای و به منظور تسهیل حضور علاقه مندان به این عرصه، دومین دوره این رویداد فرهنگی در فضایی بالغ بر سه و نیم برابر مساحت دوره اول به مساحت ۱۸ هزار متر مربع در تیرماه سال ۹۱ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.
ترویج نظام ملی رده بندی سنی بازیهای رایانه ای ESRA، نمایش توانمندیهای متخصصان و هنرمندان ایرانی، توسعه همکاری‌های بین‌المللی به ویژه با کشورهای اسلامی در زمینه صنعت بازی‌های رایانه‌ای، ارتقاء سطح دانش فنی و تامین امکانات و تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری تولید در کشور و معرفی ایران به عنوان قلب بازی سازی منطقه از اهداف برگزاری سومین نمایشگاه بین المللی بازی های رایانه ای تهران به شمار می رود.
سومین نمایشگاه بازی های رایانه ای تهران از ۲۲ تا ۲۶ مردادماه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می شود.