cleo_4

امروز آموزش نصب CLEO ر ا برای شما قرار داده ایم که یکی از بهترین برنامه ها برای نصب مود ها در Grand Theft Auto San Andreas میباشد که در ادامه مطلب آموزش و فایل دانلودی را میتوانید دریافت کنید

ابتدا بر روی فایل CLEO v4.exe کلیک کنید. بعد هر سه گزینه رو تیک بزنید و Next رو بزنید. حالا از شما مسیر بازیتان را می خواهد و شما باید شاخه اصلی فولدر بازیتان را به آن معرفی کنید و Next را بزنید. سپس از شما مسیر برنامه Sanny Builder را می خواهد که زیاد مهم نیست. Next را بزنید. در قسمت بعد از شما فولدر مقصد را می خواهد (Destination folder). در این قسمت هم مسیر بازیتان را معرفی کنید. حالا Install رو بزنید و صبر کنید تا به طور کامل نصب شود. این مراحل نصب فولدر کلیو بود که بسیار آسان بود.

 

آموزش نصب مدهای کلو

 

شما ابتدا یک مود کلو را دانلود می کنید هر مد کلو دارای مشخصاتی است بعضی از این مد ها نصبشان بسیار اسان و بعضی بسیار سخت هست

مد های کلو دارای فایل های هستند با پسوند cs که اینگونه فایل ها رو باید در پوشه کلو که در پوشه بازی شما ایجاد شده بریزید خب همین !

 

حال مد در بازی شما نصب شده اما می مونه مد هایی که دردسر دارند

 

اینگونه مد ها نیاز به ادیت بازی نیز دارند که باید از image tolols استفاده کنید و فایل هایی را به بازی اضافه یا ادیت کنید.

downloadلینک دانلود از سرور مدیا فایر